Переваги та недоліки ксенонових ламп H1

Якщо ви прийняли рішення обладнати систему освітлення власного транспортного засобу якісними та надійними оптичними пристроями, тоді рекомендуємо звернути увагу на ксенонові лампи, які користуються великою популярністю серед сучасних автомобілістів.

Перш за все, хотілось б відмітити, що ксенонові лампи відрізняються від інших освітлювальних елементів високим рівнем яскравості та економічності.

Безумовно, ксенонові продукти мають зовсім іншу конструкцію у порівнянні із галогенними та діод ними продуктами. Тут замість вольфрамової нитки використовується пара електродів між якими утворюється дуга. Саме вона і видає доволі яскраве світло, яке якісно підсвічує дорожнє полотно. Тому при використанні ксенонової оптики в автомобілі істотно підвищується рівень безпеки та комфорту.

ксенонові лампи

Як відомо, у кожній окремій фарі мають використовуватися відповідні лампи із конкретним цоколем. Якщо казати про головну оптику, в ній частіше за все монтуються елементи із маркуванням Н1. Вони випромінюють дуже яскраве біле світло із повною відсутністю осліплення інших учасників руху.

Для того що підібрати ксенонові продукти для встановлення у ближнє світло, потрібно розібратися із деякими показниками. По-перше, необхідно визначитися із кольоровою температурою. Якщо казати про головну оптику, у ній ідеально використовувати лампи із показником 5000К. У цьому випадку вони будуть видавати біле яскраве світло, яке зможе якісно підсвітити не тільки дорожнє полотно, але іще й обочину. Саме тому водій зможе своєчасно розгледіти конкретну перешкоду на шляху та оминути зштовхування із нею.

ксенонові лампи

К основним перевагам ксенонових ламп Н1 можна віднести безліч показників. Але ми з вами перерахуємо тільки основні із них.

  1. Високий рівень видимості. При чому тут зовсім неважливо, у якій обстановці доведеться керувати транспортним засобом.

  2. Мінімальна витрата енергії, що в свою чергу дає можливість знизити навантаження на генератор.

  3. Привабливий зовнішній вигляд транспортного засобу. Нерідко встановлені ксенонові лампи істотно прикрашають вигляд автомобіля, що дає можливість виділити власне авто серед потоку іншого транспорту.

  4. Довгий експлуатаційний період. Насправді ксенонові лампи здатні функціонувати на протязі декількох тисяч часів. Саме тому автомобіліст може зекономити на регулярній заміні оптичних пристроїв.

Якщо ви хочете придбати якісні та надійні ксенонові лампи h1, тоді увійдіть на сайт спеціалізованої компанії, де представлений широкий вибір подібних продуктів від відомих виробників по лояльній вартості.

Наверх