Що треба знати для правильного підбирання ксенонових лампочок для свого автомобіля

Ксенонова оптика в останній час змогла дійсно завоювати серця багатьох автомобілістів, за рахунок великої кількості переваг, порівняно із іншими приладами. Також слід зазначити, що встановлення ксенонового обладнання дозволяє власнику підкреслити власний статус та смак, а також значно покращити зовнішній вигляд машини.

ксенонова лампа


Безумовно, для отримання бажаного результату дуже важливо із самого початку правильно підібрати ксенонові лампочки для автомобіля, які будуть повністю співпадати із характеристиками самого авто. Саме тому сьогодні ми вирішили розібратися із правилами вибору ксенону для транспортних засобів.
Перш ніж перейти к вирішенню основного питання, спочатку хотілось б ще раз зрозуміти, чим насправді відрізняється ксенон від того ж самого галогену. Насправді конструкція газорозрядної оптики передбачає наявність двох електродів, між якими створюється електрична дуга. Саме вона видає те біле та яскраве освітлення, за допомогою якого значно покращується рівень підсвічування дороги. Відсутність вольфрамової нитики дає можливість ксенону справлятися зі всіма поставленими задачами на протязі довгого часу. Тому власникам не доводиться постійно замислюватися над заміною оптичних приладів в машині.

ксенонова лампа


На що звертати особливу увагу, підбираючи ксенонове обладнання для власного транспортного засобу?

  1. По-перше, кожна окрема машина має велику кількість вогнів, у кожному із яких застосовуються лампочки із відповідним цоколем. Тільки у цьому випадку вони можуть відмінно контактувати із електричною системою машини, тим самим покращуючи рівень підсвічування дороги. Слід розуміти, що в залежності від виробника автомобіля, цоколі можуть маркуватися різними літерами. Але найбільшою популярністю користуються саме цоколі Н та НВ. В багатьох машинах для ближнього та дальнього світла необхідно використовувати лампочки із показником Н1. Для ПТФ цих самих авто, використовуються пристрої Н11. Але якщо казати про машини із іншим цоколем, в них автомобільна ксенонова лампа HB4 (9006) також монтується в ТПФ, а ось НВ3 – у дальнє світло.
  2. По-друге, обираючи ксенон для власного авто, необхідно звернути особливу увагу на кольорову температуру. Вся справа в тому, що ксенон має температуру від 3200 до 6000К. але при цьому слід враховувати, що оптика із мінімальними показниками температури випромінює біль жовтіше світло, саме тому вважається оптимальною для ПТФ. А ось ксенон 5000 та 6000К видає яскраве біле світло, яке відмінно підходить до використання у ближньому та дальньому світлі.
  3. По-третє, використання ксенону в машині потребує наявності баласту, за допомогою якого генерується напруга. Цей невеличкий пристрій повинен повністю співпадати із самими лампочками за цоколем та кольоровою температурою. Саме тому для облегшення власних сил, можна із самого початку придбати повний комплект ксенону, в якому передбачена наявність двох ламп, двох блоків розпалу, а також необхідних проводів.

Наверх