Створюємо ідеальний салон своєї машини

Всім нам так приємно знаходиться у чистому, комфортному салоні автомобіля. Такий салон обов'язково оцінять пасажири. Дуже неприємно, коли на підлозі бруд, а оббивка сидінь потерта й увібрала неприємні запахи. Жоден власник транспортного засобу, що поважає себе, не допустить такого. Щоб салон був презентабельнми, слід регулярно проводити в ньому прибирання і користуватися певними аксесуарами.

автоковри


Насамперед, необхідні автомобільні полики в салон. Вони не лише підтримуватимуть чистоту на підлозі, а й захищатимуть металеве дно кузова від пошкоджень та іржі. У жодному разі не варто нехтувати цим аксесуаром, від якого залежить технічний стан авто. Можна придбати модельний варіант, виготовлений під конкретну модель або універсальний, який підходить всім. Головне, щоб на підлозі не залишилося незахищених ділянок. В основному в магазинах представлені вироби з гуми, поліуретану та текстилю. Вони помітно відрізняються своїми характеристиками, які необхідно вивчити перед покупкою та зрозуміти, який із цих варіантів краще підійде під конкретні умови експлуатації. Слід уникати найдешевших варіантів, тим більше куплених у неперевірених місцях.
Чохли на сидіння також допоможуть облаштувати салон. Вони не просто захистять заводську оббивку авто, але й додадуть новизни салону, допоможуть створити певний інтер'єр у разі потреби. Ну а якщо часто перевозити маленьких дітей або свійських тварин, чохли стануть просто незамінним аксесуаром. Вони дуже прості та зручні у користуванні – досить просто прати їх у міру забруднення. Вибір матеріалів і кольорів досить широкий, щоб гармонійно вписатися в салон транспортного засобу. Якщо взяти модельний чохол, він гарантовано ідеально сяде, не залишаючи заломів та провисань. Звичайно, можна заощадити і обійтися універсальними. Тим паче, що їх можна завжди возити з собою та використовувати по мірі необхідності.

автоковри


Підлокітник буде дуже корисним для кожного водія. Якщо поїздити спочатку без нього, то після установки просто не захочеться з ним розлучатися. Вся справа в тому, що він розвантажує праву руку водія, дозволяє їй відпочити, що дуже важливо, особливо в далеких поїздках. Підлокітники бувають універсальні та модельні, вони відрізняються кріпленням та наявністю місця для зберігання ключів, документів та інших корисних речей.
Але найголовніше не смітити в салоні, не палити та приймати їжу дуже обережно.

Наверх